Kategorie
Home Služby Stěhování, doprava nákladů Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý

Praha 10
24. 7. 2022 - 12:45
Dohodou
Prodávající

Popis

Vážení zákazníci jsme firma, která nabízí služby typu stěhování, vyklízení, montáž, demontáž, doprava nábytku - Praha a okolí, Česká republika, zahraničí. Přistavení vozidla a pracovníků v ceně. Najeté kilometry v rámci Prahy, víkendy a svátky v ceně, patra (nejedná-li se o těžká břemena) také v ceně. Zapůjčení stěhovácích krabic - šatních stojanů zdarma - platí se pouze za dopravu. Volné kapacity. Stěhování Kyselý a vše, co s tím souvisí. Kvalitní služby za rozumnou cenu 24/7.

STĚHOVÁNÍ KYSELÝ
Jsme pražská stěhovací firma, která má stěhováky s několikaletými zkušenostmi. Zaměřujeme se především na Stěhování Praha a okolí. Nabízíme Rychlé a levné stěhování Praha. Každopádně jsme schopni zajistit stěhování i mimo Prahu. Naše stěhovací služby jsou vám k dispozici po celé České republice anebo i v zahraničí (Mezinárodní stěhování). Parkujeme kousek od tramvajové zastávky Balabenka – Praha 9 (Libeň). Díky tomu, že se nacházíme poblíž středu Prahy je pro nás snadné a časově úsporné zajistit stěhování po celé Praze. Potřebujete stěhování na severu, západě, východě, jihu nebo v centru Prahy? Pokud je vaše odpověď ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vás odstěhujeme.

Nabízíme kvalitní stěhovací služby za rozumnou cenu.

Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.

Pojištění vašeho majetku při poskytování našich služeb zajišťuje pojišťovna Allianz a Kooperativa.

Více informací na www.kyselystehovani.cz

Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý

Zavřít Zavřít
Prodávající
kyselystehovani
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!