Home Služby Stěhování, doprava nákladů AKompas UPS Access Point Brno

AKompas UPS Access Point Brno

Jihomoravský kraj
2. 4. 2024 - 22:03 (upraveno)
1 Kč
Prodávající

Popis

AKompas Brno ( vchod ze Šumavské) je UPS Access Point, PPL ParcelShop - PPL Parcel Shop, DHL ServicePoint a WeDo Uloženka - pobočka 4 dopravních společností pro výdej a příjem balíků- vyzvedávání zásilek, posílání balíků včetně služby PPL Parcel CZ Return. Služba PPL Parcel CZ Return umožňuje vracení zásilek dle podmínek PPL.
Na naší pobočce je možný výdej a příjem zásilek i velkých rozměrů dle podmínek jednotlivých dopravních společností. Zásilky na dobírku společností PPL a WeDo je možné platit platební kartou i v hotovosti. U ostatních společností je možná pouze platba v hotovosti.
Nabízíme i nebankovní mezinárodní i vnitrostátní okamžité (do 5 minut) převody peněz prostřednictvím WESTERN UNION pondělí - pátek do téměř všech států formou hotovostních vkladů a výběrů. Z AKompasu Brno můžete odesílat koruny (Kč) nebo do některých zemích i americké dolary (USD). Adresa: Štefánikova 51, vchod je z ulice Šumavská, otevřeno po- pá: 10- 17 hod nebo dle tel. domluvy T: 732744679, více na: https://akompas.cz/

Základní údaje

Oblast inzerce
Jihomoravský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
71589121417213824763
1 Kč
Prodávající

AKompas UPS Access Point Brno

Zavřít Zavřít
Prodávající
AKompas.cz
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!