Home Služby Zprostředkovatelské služby Podnikatelská půjčka od soukromých investorů

Podnikatelská půjčka od soukromých investorů

Plzeňský kraj
28. 6. 2023 - 17:34
Dohodou
Prodávající

Popis

Naše půjčka je určena pro podnikatele, kteří potřebují finanční prostředky na rozvoj svého podnikání nebo na řešení krátkodobých finančních potřeb.

Hlavní výhody naší podnikatelské půjčky zahrnují:

1) Flexibilní částka: Nabízíme půjčky od 100 000 Kč až do výše 5 000 000 Kč. Můžete si vybrat částku, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.
2) Rychlý proces schválení: Snažíme se o rychlé vyřízení Vaší žádosti o půjčku.
3) Splatnost přizpůsobená Vašim možnostem: Můžeme Vám nabídnout flexibilní splatnost půjčky, která se přizpůsobí Vašim možnostem. Společně najdeme optimální délku splácení, která Vám vyhovuje.
4) Zástava nemovitosti: Pro vyšší částky půjčky je vyžadována zástava nemovitosti, garáže či pozemku. Tímto způsobem můžeme nabídnout nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky.
5) Individuální přístup: Věříme v individuální přístup ke každému klientovi. Náš tým Vám pomůže najít nejlepší řešení pro Vaše podnikání.
6) Umíme jeden z nejvyšších úvěrů bez zástavy na trhu: Úvěr bez zástavy znamená, že se úvěr nezapisuje do katastru nemovitostí na LV (list vlastnictví) dané nemovitosti. NEMOVITOST je vždy podmínkou!

K získání podrobnějších informací o naší podnikatelské půjčce, včetně úrokových sazeb a smluvních podmínek, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: podnikatelskapomoc@seznam.cz nebo telefon/WhatsApp.

Základní údaje

Oblast inzerce
Plzeňský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
70555955580835663063
Dohodou
Prodávající

Podnikatelská půjčka od soukromých investorů

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Svoboda
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!