Home Služby Zprostředkovatelské služby Finanční služby, úvěry, poradenství

Finanční služby, úvěry, poradenství

Celá ČR
7. 8. 2023 - 14:29
Dohodou
Prodávající

Popis

Poskytujeme podnikatelské úvěry, úvěry na rozjezd nového podnikatelského záměru, sloučení stávajících úvěrů, vyplacení exekucí, vyplácení nemovitostí z dražeb, poradenství v oblasti insolvencí včetně podání návrhu na oddlužení .
Pro klienty z ČR se zápisy v registrech dlužníků, pro klienty, kterým banka zamítla úvěr nebo potřebují vyplatit pohledávky před dražbou zajistíme seriozní financování (bez poplatků předem !) se zástavou ne jen Vaší nemovitosti.
Poskytnutý úvěr s možností předčasného splacení bez sankcí, s garancí úrokové sazby po celou dobu splácení.
K ručení jsou přijímány nekomerční i komerční nemovitosti, které jsou ve vlastnictví žadatele, ale i neúvěrované osoby po oboustranné vzájemné dohodě.
Pro žadatele zajistíme individuální posouzení případu, poradenský a právní servis vč. odhadu nemovitosti. Za mé služby hradí klient pouze poplatky za odvedené úkony a služby dle tabulkového tarifu.
Odměna za financování nemovitosti je mi vždy vyplácená ze strany úvěrující společnosti. Smluvní podmínky a dokumentace k realizaci obchodu jsou ke vzájemné konzultaci a případně i ke konzultaci se svým vlastním právním zástupcem zasílány v elektronické podobě a to vždy v dostatečném předstihu.
Více informací na tel. 605 231799, nebo mail: jitkakuthanova@seznam.cz.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
12983796728897650309
Dohodou
Prodávající

Finanční služby, úvěry, poradenství

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jitka Kuthanová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!