Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

ZÁBRÁDLÍ NA FRANCOUZSKÁ OKNA, SKLENĚNÁ I TYČOVÁ VÝPLŇ, LEVNĚ

Cena:

2 150 Kč

Popis:

Stavebnicový systém ALZÁBRADLÍ kombinují všechny klady pro současnou výrobu zábradlí. Pevnost, eleganci, mnoho funkčnost, dlouhou životnost bez potřeby údržby, jednoduchou a rychlou montáž, kterou zvládne i laik. Materiál, ze kterého se vyrábějí součástky, je z vysoce kvalitních hliníkových příměsí. Za pomocí elektrooxidace se na materiálu vytváří povrch 20 mikronů, který chrání před škodlivými vlivy počasí v interiéru i exteriéru. Takto upravený hliník nešpiní, neohmatá se, nepodléhá sluneční erozi, je tepelně stabilní, nerozpíná se, odvádí dokonale teplo (chladí), kapky deště nezanechají stopy. Nemusí se leštit, ani jinak ošetřovat. Konstrukce hliníkového zábradlí je velmi pevná. Jedna z největších předností systémů hliníkového zábradlí je rychlá a jednoduchá montáž, dostupná i pro neprofesionály. Očekávaných výsledků dosahujeme bez sváření a bez složitých přístrojů. A co cena? Zapomeňte na drahé výrobky z jiných materiálů (chrom, ocel, atd. ). Nejen že hliníkové zábradlí je levné, lehké, elegantní, ale není potřeba financí na další údržbu. Již nikdy nebude potřeba natírat, odrezovat, chromovat. Na omítce nemovitostí již nebudou stopy od rzi, která znehodnocuje většinu fasád domů, kde je ocelové zábradlí. Jednoduše řečeno v současné době není jiné lepší řešení jak pořídit levné a naprosto kvalitní zábradlí.

Kotvení: horní nebo boční

Výplň: bezpečnostní sklo CONNEX 4.4.1 čiré, nebo mléčné provedení.

Materiál: hliníková slitina AlMgSi0,5 s bezúdržbovou úpravou eloxování.

Madlo: eloxované lesklé - matné - bronzové, bukové masiv.

Cena za materiál: Podélné žebrování: 2150,- bez DPH za běžný metr. Příčné žebrování: 2230,- bez DPH za běžný metr zábradlí Skleněné výplně: 2730- bez DPH za běžný metr zábradlí

Cena za případnou výrobu a instalaci na místě: 900,-Kč za běžný metr.

Cena dopravy: podle místa (zdělíme).

Příplatky: mléčné bezpečnostní sklo(+500,-/bm), boční kotvení(+100,-/bm).

Bližší informace na našem emailu

Inzerent:ALZABRADLI.CZ
Telefon:777 638 386
Telefon 2:608 527 835
ICQ:49643754
Odkaz:http://www.alzabradli.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

4573404

Počet zhlédnutí:

40 245x

Zhlédnutí detailu:

5 508x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 480 inzerátů