Home Služby Zábavní služby Skákací hrad - Pirátská loď (půjčovna, pronájem)
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Skákací hrad - Pirátská loď (půjčovna, pronájem)

Hranice
26. 5. 2022 - 10:05
3 500 Kč
Prodávající

Popis

NOVINKA: Pronájem profesionální nafukovací skluzavky (skákacího hradu). Skvělá zábava pro Vaše děti na celé hodiny. Nafukovací skluzavka v podobě Pirátské lodi je vhodná pro děti ve věku 3-10 let.

Rozměry Pirátské lodi jsou 7m délka, 4m šířka a výška 5m. Kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Součástí půjčení skákacího hradu je fukar o výkonu 1,1 KWh a kvalitní plachta pod atrakci. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací Pirátskou loď (skákací hrad) dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro nafukovací atrakci přijedeme, sbalíme a odvezeme. Vše máte zcela bez starostí.

Cena pronájmu skákací skluzavky je 3500,-Kč / 6 hodin bez obsluhy. Do 10km dovezeme zdarma (větší vzdálenosti za drobný příplatek). Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Nabízíme více jak 10 druhů skákacích hradů (velký profesionální skákací hrad 5x6 metrů, velkou nafukovací skluzavku Tropical, střední skluzavku, malý skákací hrad, velká profesionální dvojitá skluzavka atd.). V případě zájmu nás kontaktujte. Více informací najdete na našich stránkách www.hradprodeti.cz

Skákací hrad - Pirátská loď (půjčovna, pronájem)

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Bíbrlík
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!