Home Služby Zábavní služby Mikuláš, čert, anděl
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Mikuláš, čert, anděl

Praha 10
25. 10. 2022 - 18:03
Dohodou
Prodávající

Popis

Pohybujeme se především v oblasti Prahy 10 (Vršovice, Strašnice, Malešice) a blízkém okolí, ale i jinde, záleží na do mluvě a hlavně našich časových možnostech.

Jak již bývá zvykem, chodíme 5.12. od ranních až do pozdně večerních hodin, a také 4. a 6.12. :).

Objednávka a kontakty:

Pokud se pro nás rozhodnete, kontaktujte Mikuláše mailem na adrese mavy@cesnet.cz nebo na mobilu 603 479 168 (Voda), 607 090 250 (O2) (zanechte, prosím, své jméno, adresu a číslo svého mobilního telefonu, abychom vás mohli při našem příchodu kontaktovat). Přijetí objednávky vám potvrdíme ještě týž den. Uzávěrka objednávek je cca 2-3 dny před akcí, ale většinou máme program plný již mnohem dříve. Čas naší návštěvy vám upřesníme nejpozději 2 dny předem pomocí SMS nebo mailu a pokusíme se jej s nejvyšší možnou přesností dodržet. Nicméně prosíme o trochu časové tolerance (alespoň ± 15 min.). Cestujeme od rána a ne vždy se podaří trefit aktuální dopravní situaci v Praze....

Náš příchod ohlásíme cca 5-15 min. před naší návštěvou na Vámi uvedený mobilní telefon. Při předání dárků pro Vaše dítě uvítáme pár informací o něm (jméno, úspěchy, dobré skutky, ale také nejčastější prohřešky a nedostatky). Info je samozřejmě možné poslat i dopředu mailem (nejpozději do 3.12.). Zároveň je možné zvolit produkci stupně LIGHT, MEDIUM, HARD (dle věku dítěte a Vašeho uvážení) :).

Ceník:
Vzhledem k tomu, že jsme čistě amatérské sdružení a toto není hlavním zdrojem našich příjmů, necháváme výši odměny zcela na vás.

Mikuláš, čert, anděl

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martin Vyhnanovský
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!