03.09.2020 17:27   |  Nabídka / Prodám   |  Výroba
Cena: 500 Kč
Popis:

Dobrý den,
nabízím pečení domácího vánočního cukroví. Peču již cca 30 let a používám především domácí suroviny – mám svoje domácí vajíčka, marmelády si vyrábíme z vlastního ovoce (jahodové, třešňové, rybízové a další podle sezony a ovoce). Používám české máslo a kvalitní čokoládu.

Letos se chystám péct linecké cukroví všemožných tvarů (slepované domácí marmeládou, ale i neslepované, v případě zájmu zalité čokoládou, ozdobené ořechy nebo mandlí), banánky, vanilkové rohlíčky, nepečené vánoční rolády, kokosky, různé krémové košíčky a dortíky, kuličky Rafaelo s mandlí, vánoční mini-dortíčky, vosí hnízda, mini věnečky se šlehačkou, pařížské rohlíčky, ořechové rohlíčky, marokánky s kandovaným ovocem a čokoládou, pracičky. Pokud by byl zájem o jiný druh, je možné se domluvit, stejně tak udělám mix více druhů.

Cena za 1 Kg cukroví je 500 Kč. Osobní předání v České Třebové, Ústí nad Orlicí a blízkém okolí, případně se nějak domluvíme. Lze poslat i poštou (kvalitně zabalené), poštovné se odvíjí od velikosti zásilky. Prosím kontakt emailem: [email protected], případně tel.: +420 603 521 400.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Eva Rákosníková

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15656725
Počet zhlédnutí:
1 937x
Zhlédnutí detailu:
111x