Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Omítky štukové stěrkové Ostrava - vnitřní omítky

Cena:

neuvedeno

Popis:

Bydlíte v paneláku nebo ve starší zástavbě a loupe se vám v místnostech stará malba nebo omítka ? Štukování stěn je nezbytnou součástí rekonstrukce i nové výstavby. Ne každá zeď je zcela bez nerovností, aby byla vhodná bez dalších úprav k malování či lepení tapet. Kvalitní štukování stěn přemění i nejhorší křivou a rozpraskanou zeď plnou děr a fleků na krásnou hladkou jednolitou plochu. Štukování stěn je proces, prováděný mezi natažením omítky a malováním. Tento proces zlepšuje konečný výsledek malování a zvyšuje celkovou trvanlivost malby malování pokojů, bytů, domů, dekorativní malby v odstínech nebo na bílo Tapetování moderní,klasické,3D či luxusní tapety na zeď. Montáž a pokládka plovoucích podlah - nátěry střech , fasád , kovů a dřeva.

To vše nabízíme za rozumné ceny, neboť kvalita prováděných služeb není podmíněna vysokými cenami. 0% akce 0% sleva ale 100% příjemné ceny .

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ostrava a okolí... Havířov - Karviná - Frýdek Místek - Česky Těšín

http://maliri-natery.webnode.cz/

https://www.facebook.com/malirinatery.malirinatery

TEL : 722 552 554

Oblast inzerce:

Moravskoslezský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11045989

Počet zhlédnutí:

91 294x

Zhlédnutí detailu:

2 151x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 244 inzerátů