22.11.2020 14:35   |  Nabídka / Prodám   |  Půjčky, hypotéky
Cena: Neuvedeno
Popis:

Nabízíme neúčelové americké hypotéky, určené pro žadatele, kteří ví, že nemohou žádat o půjčku v bance. Měli jste v minulosti problém se splácením nějaké půjčky? Máte ověřeno, že údaj o této skutečnosti vložila banka do bankovního registru? Nemůžete doložit dostatečně vysoké DP, jaké banky vyžadují?

Pak právě pro Vás je určena nebankovní americká hypotéka, u které do bankovního registru nenahlížíme, a taktéž na rozdíl od bank nepožadujeme doložení DP.

Tato půjčka je neúčelová, je tedy jen na Vás, na co peníze použijete. Můžete si doplatit všechny zbytečně drahé nebankovní půjčky, předražený leasing či nedoplatitelné kreditní karty.

Pokud máte na Vaší nemovitosti úvěr, který je pro Vás nevýhodný, vyplatíme ho za Vás a zbývající část půjčky převedeme na Váš bankovní účet.

Poplatky předem nevedeme! A pokud by se nám náhodou nepodařilo pro Vás půjčku úspěšně zajistit, nebudete nám platit ani korunu!

Více informací najdete na uvedených internetových stránkách, kde můžete ihned vyplnit jednoduchou nezávaznou žádost, na základě které Vás budeme sami kontaktovat.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Nebankovní konsolidace půjček
Telefon: 777 774 200
Odkaz: www.nebankovniamerickehypoteky.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
9263994
Počet zhlédnutí:
152 300x
Zhlédnutí detailu:
2 813x