Home Služby Půjčky, hypotéky Podvodné nabídky půjček

Podvodné nabídky půjček

Celá ČR
4. 12. 2023 - 01:06 (upraveno)
V textu
Prodávající

Popis

Upozorňujeme na podvodné nabídky půjček, které nabízí Petr Zelman, a to jménem naší společnosti. Domníváme se, že se dotyčný takto nejmenuje, prozatím nám není známo ani jeho telefonní číslo, podvedeným žadatelům o půjčku jej nesděluje. Komunikuje pouze elektronicky, a to z emailové adresy: Petr.Zelman@seznam.cz.

Od klientů vyžaduje zaslání kopie OP, čímž porušuje Zákon o ochraně osobních údajů (zák. č. 101/2000 Sb.), a je zde podezření z následného zneužití takto získaných dokladů. Dále dotyčný požaduje zaplacení částky ve výši 900 Kč předem, aniž by poté půjčku zajistil. Žadatelům o půjčku zasílá emailem velmi amatérskou úvěrovou smlouvu, kde je v hlavičce uvedena naše společnost.

Upozorňujeme, že naše společnost s žádnou osobou uvedeného jména nespolupracuje a nikdy nespolupracovala. Navíc naší společností není nikdy požadován předem občanský průkaz klienta (přesto, že jsme registrováni na ÚOOÚ), a už vůbec ne jakékoli poplatky předem.

V případě, že jste byli podvedeni kýmkoli, kdo se vydával za obchodního zástupce naší společnosti, zašlete sms na číslo, uvedené na našich webových stránkách www.doubleinformation.cz, zavoláme Vám.

www.doubleinformation.cz/uverove-podvody

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
66987132288868285554
V textu
Prodávající

Podvodné nabídky půjček

Zavřít Zavřít
Prodávající
Dana Daňková
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!