28.03.2020 21:05   |  Nabídka / Prodám   |  Půjčky, hypotéky
Cena: Neuvedeno
Popis:

Potřebujete peníze, ale bojíte se jet někam podepsat úvěrovou smlouvu? U nás po ČR cestovat nemusíte, vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova! Dokonce i podpis úvěrové smlouvy umíme řešit na dálku!

Taktéž nemusíme (jako některá konkurence) hlásit, že jsou u nás z důvodu bezpečnosti platby pouze bezkontaktní, a to ze dvou důvodů: Za prvé k nám do kanceláře vůbec nemusíte, a za druhé žádné poplatky (kontaktní či bezkontaktní) neinkasujeme!

Nabízíme nebankovní úvěry se zajištěním nemovitostí, přičemž nám nemusíte dokládat, na co peníze použijete. Můžete si doplatit nevýhodné půjčky, nastartovat vaše podnikání, nebo si třeba nakoupit paletu potravin pro strýčka Příhodu, kdyby naše vláda rozhodla o dalším, ještě přísnějším omezení pohybu.

Ať potřebujete peníze na cokoli, stačí vyplnit velmi jednoduchou on-line žádost na našich webových stránkách (viz aktivní odkaz níže), která je pro vás zcela nezávazná.

Žádost ihned posoudíme a následně vás budeme telefonicky kontaktovat. Po schválení půjčky vám smlouvu odešleme domů, vy si ji v klidu domova přečtete, podepíšete a zašlete zpět nám. Bez zbytečného cestování, trávení vašeho drahého času na cestách, utrácení peněz za benzin, bez prošení vašeho nadřízeného, aby vám dal na druhý den volno atd.

Případný negativní zápis v bankovním či nebankovním registru u nás v žádném případě není překážkou pro podání on-line žádosti.

KE KAŽDÉMU SCHVÁLENÉMU ÚVĚRU KVALITNÍ ROUŠKA ZDARMA!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Dana Daňková
Telefon: 777 774 200
Odkaz: www.nebankovnikonsolidace.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15457186
Počet zhlédnutí:
54 403x
Zhlédnutí detailu:
111x