Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

C# .NET programátor 30 000 - 130 000,- CZK

20.06.2016 | Poptávka / Koupím | Programování

Cena:

130 000 Kč

Popis:

Hledáme kolegy na plný úvazek (za určitých okolností i částečný) případně na IČO s možností dlouhodobé spolupráce v oblasti online gamingu (webová casina, terminály, kiosky atp.). Práce je vhodná i pro šikovné studenty, nicméně nejedná se o brigádu v řádu několika měsíců ale opravdu o dlouhodobou spolupráci. Mělo by se jednat o vysoce motivovanou osobnost s chutí neustále na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti. U daného kandidáta pro nás není až tak zásadní počet vystudovaných škol a titulů, ale praktická znalost níže uvedené problematiky a vlastní zájem o dané technologie a zdokonalování se v nich. Životopisy a Vaše reference z jiných projektů zasílejte na freepowerdeveloper@gmail.com. Telefon +420 774 331 232.

Co Vám nabízíme:

- platové ohodnocení pro šikovného absolventa od 30 000,- CZK

- platové ohodnocení pro šikovného junior vývojáře se základními zkušenostmi od 35 000,- CZK

- platové ohodnocení pro zkušeného senior vývojáře od 80 000,- CZK

- práce na zajímavých projektech

- práce s nejnovějšími technologiemi

- práce na HPP, IČO, ŽL popř. dohodu o provedení práce atp. - je ovšem nutná přítomnost na pracovišti

Náplň Vaší práce:

- správa stávajících webových aplikací v ASP.NET MVC

- vývoj nových webových aplikací v ASP.NET MVC popř. ASP.NET Core 1.0

- vývoj desktopových aplikací ve WPF pro terminály a kiosky

Co od Vás očekáváme:

- znalost C# .NET frameworku, ASP.NET

- orientace ve webových aplikacích

- ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu

- vysokou samostatnost, smysl pro odpovědnost

- znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

- v neposlední řadě nadšení a chuť programovat

Výhodou:

- zkušenosti s programováním webových aplikací na platformě ASP.NET

- znalost HTML(5), XHTML a CSS2/3

- zkušenost s kódováním kaskádových stylů (CSS)

- znalost objektově-orientovaných metod, návrhových vzorů

- znalost MVC

- znalost Visual Studia 2012/2015

- znalost Entity Frameworku

- znalost DI kontejnerů (např. Castle Windsor)

- orientace v UML

- znalost databáze SQL, Oracle, MySQL nebo Postgres

- znalost Git nebo TFS serveru z pohledu uživatele (source control, metodika SCRUM)

- znalost WCF/WPF

Inzerent:freepowerdeveloper
Telefon:111 111 111

Oblast inzerce:

Praha

Číslo inzerátu:

12040153

Počet zhlédnutí:

13 620x

Zhlédnutí detailu:

864x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 014 991 inzerátů