Home Služby Překlady, tlumočení Překladatel DE/ PL/ SK - nabídka práce v NĚMECKU

Překladatel DE/ PL/ SK - nabídka práce v NĚMECKU

Celá ČR
13. 4. 2016 - 13:58

Německá firma Concilium Network GmbH hledá pasujícího kandidáta na pozici PŘEKLADATEL DE/ PL/ SK- ADMINISTRÁTOR WEBU pracovního portálu specializujícího se na pracovní nabídky zejména ze zahraničí.

Náplň práce:
-překlad textů pracovní inzerce z němčiny do polštiny
-překlad textů pracovní inzerce z němčiny do slovenštiny
-kontrola + korektura překladů a textů
-vkládání hotových překladů na webový portál
-kontakt s překladatelskými firmami
-administrace webu

Profil:
- praxe v překladatelství a zkušenosti s překladatelským softwarem podmínkou
- německý, slovenský a polský jazyk slovem i písmem
- pečlivost, samostatnost, profesionalita, flexibilita
- vysoké pracovní tempo
- schopnost vyhledávat informace
- PC znalosti

Nabízíme:
- zajímavou týmovou práci, německý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- spolupodílení se na vývoji výjimečného internacionálního projektu
- dobré platové ohodnocení
- perspektivu
- možnost kariérního postupu
- upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci

Lokalita práce: Německo– Landshut

Pokud se pro naši pracovní nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce.

Vybrané uchazeče telefonicky kontaktujeme a pozveme k pohovoru.

Kontakt:
Concilium Network GmbH
Mobil: +49 151 4266 8805
Email: concilium-network@email.cz

Zavřít Zavřít
Kupující
Vaše e-mailová adresa