Home Služby Právnické služby MAXIMÁLNÍ finanční ODŠKODNĚNÍ po nehodách a úrazech

MAXIMÁLNÍ finanční ODŠKODNĚNÍ po nehodách a úrazech

Celá ČR
13. 2. 2021 - 15:14
Dohodou
Prodávající

Popis

Měli jste dopravní nehodu, přihodil se vám pracovní úraz nebo jste utrpěli jiné zranění? Jako poškozený máte nárok na získání finanční náhrady za vzniklou újmu. Domoci se veškerých svých práv je však téměř nemožné, jestliže nejste s problematikou odškodnění pořádně seznámeni.

Pomůžeme vám získat za vaši újmu maximální odškodné!

Pomáháme účastníkům dopravních nehod, zaměstnancům po pracovních úrazech a dalším lidem, kteří cizí vinou utrpěli jakoukoliv zdravotní újmu – od lehkých poranění (odřeniny, pohmožděniny) přes vážnější zranění (krvácení, tržné rány, zlomeniny) až po úrazy s trvalými následky nebo v nejhorších případech i úmrtí. Kromě samotných poškozených dokážeme získat odškodnění také pro rodinu a příbuzné, jejichž blízký byl při nešťastné události zraněn nebo zemřel.

Při vymáhání vašich nároků vám bude k dispozici profesionální advokát, který se dlouhodobě specializuje právě na vaši oblast odškodnění a který bude připraven vám se vším pomoci. Advokát vás zastoupí po celou dobu vymáhání odškodnění, takže se nebudete muset vůbec o nic starat a budete mít více času na důležitější věci, hlavně na svou vlastní rekonvalescenci. Současně budete mít jistotu, že budou uplatněny veškeré vaše nároky a získáte vše, co vám náleží.

Uvědomujeme si, že se lidé po nehodách a úrazech často nacházejí ve finanční tísni. Za naše služby proto NIC NEPLATÍTE PŘEDEM. Úvodní KONZULTACE A POSOUZENÍ VAŠEHO PŘÍPADU jsou nezávazné a zcela ZDARMA.

Jsme připraveni pomoci lidem z celé České republiky. Vše s vámi vyřešíme rychle a jednoduše ON-LINE, aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova. Pokud byste však měli zájem se s námi setkat osobně, můžete nás navštívit v jedné z našich kanceláří v Praze nebo v Mostě.

Nenechte peníze, které vám patří, někomu jinému. S námi získáte na odškodném mnohonásobně více. Peníze vám zdraví sice nevrátí, ale pomůžou vám alespoň vést důstojnější život.

Napište nám o svém případu na e-mailovou adresu prosim@odskodnete.me ⌨️ nebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo 724 324 299 ☎️. Se svým příběhem se nám můžete svěřit rovněž prostřednictvím formuláře na našem webu odskodnete.me, kde také najdete více informací.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
10510068465780352509
Dohodou
Prodávající

MAXIMÁLNÍ finanční ODŠKODNĚNÍ po nehodách a úrazech

Zavřít Zavřít
Prodávající
Fejfárek
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!