Asistentka

Cena:

neuvedeno

Popis:

Najde se prosím dívka od 26 do 38 let?

Jmenuji se Vladislava Milková a mám 33 let. Pohybuji se na elektrickém vozíku a od narození trpím svalovou atrofií. Je to ubývání svalstva. Bývám často unavená, jsem velmi málo pohyblivá a mám velkou skoliózu páteře.

Hledám dívku, která by mi pomáhala, navštěvovala mě, chodila se mnou na procházky, na výlety, asistovala mi ve sportu jménem Boccia, Tento sport je podobný Petanque a je to paralympijský sport.

Bocciu už hraji 13 let. V Boccii používám 13 míčů, tykadlo, s kterým pouštím míče a rampu, přes kterou pouštím míče.

Momentálně hledám asistentku, která by mi držela rampu, chodila se mnou trénovat, jezdila se mnou na závody, na kterých by mi asistovala ve věcech, které nemohu dělat kvůli mému postižení. Na trénování bychom chodily po domluvě, ale chtěla bych minimálně jednou týdně po 2,5 hodinách. Závody mám 3x až 5x ročně, které probíhají o víkendu.

Dívka by měla byt hlavně hodná, spolehlivá, trpělivá, klidná, přátelská a měla by mít alespoň trochu zkušenosti s postiženými lidmi.

V Brně skoro nikoho neznám. Nemám nikoho s kým bych chodila ven nebo s kým bych si popovídala. Ráda bych se seznámila s přátelskými lidmi.

Pokud budete chtít více vědět o Boccii, tak se podívejte na http://boccia.xf.cz/

Případné zájemkyně mě mohou kontaktovat na email: vladislava128@gmail.com

Inzerent:Vladislava Milková
Telefon:732 177 624
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13458969

Počet zhlédnutí:

9 796x

Zhlédnutí detailu:

174x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 904 inzerátů