Home Služby Pečovatelské služby VŠEOBECNÁ SESTRA bez odborného dohledu

VŠEOBECNÁ SESTRA bez odborného dohledu

Středočeský kraj
11. 6. 2018 - 19:59
30 000 Kč

Práce v přátelském kolektivu a příjemném prostředí na periferii Prahy 6. Pro více informací volejte kontaktní osobu. Těšíme se na spolupráci

Požadavky:
- hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
- spolehlivost a samostatnost, týmová práce
- práce na PC
- praxe s cílovou skupinou výhodou
- Plnou registraci práce všeobecné sestry bez dohledu
- Řidičský průkaz ,,B“

Náplň práce:
zajišťuje příjem – překlad – propuštění uživatelů
- aplikuje medikaci dle přesného znění praktického lékaře Domova
- o všech fyzických a psychických změnách u uživatelů informuje praktického lékaře
- vede zdravotní a ošetřovatelskou dokumentaci
- provádí odběr biologického materiálu
- spolupracuje s praktickým lékařem a odbornými lékaři
- provádí ordinace, převazy, podává léky, provádí výkony
- provádí desinfekci a sterilizaci

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- možnost rozvíjet službu, realizaci vlastních nápadů
- péči o osobní a kvalifikační růst, vzdělávání
- mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozici 26.000-30.000,-Kč čistého

Prodávající
PhDr. Miroslav Kocán
Vaše e-mailová adresa