VŠEOBECNÁ SESTRA s registrací

Cena:

30 000 Kč

Popis:

Zajímavé platové ohodnocení 30.000,-Kč brutto.

Požadavky:

- hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním

- bezúhonnost a zdravotní způsobilost

- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost

- spolehlivost a samostatnost, týmová práce

- práce na PC

- praxe s cílovou skupinou výhodou

- Plnou registraci práce všeobecné sestry bez dohledu

- Řidičský průkaz ,,B“

- Náplň práce:

zajišťuje příjem – překlad – propuštění uživatelů

- aplikuje medikaci dle přesného znění praktického lékaře Domova

- o všech fyzických a psychických změnách u uživatelů informuje praktického lékaře

- vede zdravotní a ošetřovatelskou dokumentaci

- provádí odběr biologického materiálu

- spolupracuje s praktickým lékařem a odbornými lékaři

- provádí ordinace, převazy, podává léky, provádí výkony

- provádí desinfekci a sterilizaci

Nabízíme:

- možnost dalšího vzdělávání v oboru

- možnost rozvíjet službu, realizaci vlastních nápadů

- péči o osobní a kvalifikační růst, vzdělávání

- mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozici 30.000,-Kč hrubého

Oblast inzerce:

Praha - západ

Číslo inzerátu:

11939245

Počet zhlédnutí:

88 346x

Zhlédnutí detailu:

1 353x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 037 430 inzerátů