Home Služby Ostatní služby Distribuce nábytku na českém a slovenském trhu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Distribuce nábytku na českém a slovenském trhu

Zahraničí
18. 8. 2022 - 13:52
Dohodou

Popis

Jsme výrobní společnost s rozsáhlými zkušenostmi v nábytkářském průmyslu. Stabilní společnost, která na polském trhu prodává tisíce výrobků.

Nábytek vyrábíme od základu. Již ve fázi návrhu věnujeme pozornost každému detailu a plné funkčnosti daného kusu nábytku. Komfort používání námi vyráběného nábytku a bezkonkurenční poměr cena/kvalita z něj dělají jeden z nejčastěji vybíraných nábytků na známých aukčních portálech a každý měsíc k nám přicházejí stovky spokojených zákazníků.

Vyrábíme také nábytek na míru podle rozměrů a barev zadaných zákazníkem. Díky vlastnímu strojnímu vybavení vyrábíme nábytek na míru v mnohem kratší době než naše konkurence. Nezávislost ve výrobě znamená, že máme plnou kontrolu nad kvalitou.

Novým segmentem naší nabídky jsou výrobky z masivního dřeva. Námi nabízené stolové desky a schůdky jsou vyráběny podle starších, léty prověřených technologií zpracování dřeva a spojování.

Hledáme distributory pro český a slovenský trh. Máme vlastní logistické zázemí a stabilní výrobu s možností jejího navýšení.

Distribuce nábytku na českém a slovenském trhu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Grupa Meblowa Chrzaszcz
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!