Home Služby Ostatní služby Vízový specialista

Vízový specialista

Praha 5
15. 12. 2021 - 16:01

Hledáme zkušeného pracovníka na HPP na pozici - vízového specialista do personální agentuře. Nabídka práce v Praze.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:
• zajímavou a zodpovědnou práci na základě pracovní smlouvy (HPP);
• přátelský kolektiv;
• příležitost k seberealizaci;
• motivační program ohodnocení (dle výkonu, bonusový systém);
• poskytujeme služební telefon;
• možnost kariérního rozvoje;
• začátek práce na pozici vízového specialista dle dohody.

Náplň práce:
• účast v kontrole ze strany inspektorátu práce a cizinecké policie;
• příprava žádostí na víza pro zahraniční pracovníky;
• jednaní se statní správou;
• spolupráce s kolegy v týmu, kteří jsou v intenzivní komunikaci s kandidáty;
• každodenní emailová a telefonická komunikace jak v českém, tak v ruském a ukrajinském jazyce;
• příprava a výdej dokladů pro pracovníky;
• běžná administrativní činnost.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:
• prokazatelné zkušenosti s vízovým procesem u zahraničních pracovníků;
• znalost češtiny, ruštiny a ukrajinštiny;
• pečlivou a vytrvalou osobnost, která miluje komunikaci s lidmi;
• flexibilního člověka, který bude brát svou práci zodpovědně a bude ochotný se přizpůsobit její dynamičnosti;
• velmi dobrá znalost na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook);
• logické myšlení, samostatnost, schopnost učit se novým věcem;
• stresu odolnost, nebát se jednaní se státními organy, cizinecká policie.

Mzda, finanční podmínky:
• motivační finanční ohodnocení;
• bonusový systém;
• 20 dnů dovolené.

Pracovní doba:
• Po - Pá, 8 hod/denně.

Prodávající
Надія Токар
Vaše e-mailová adresa