Kategorie
Home Služby Ostatní služby PŘIJMU KADEŘNICE NA ŽL- nejvyšší nabídce

PŘIJMU KADEŘNICE NA ŽL- nejvyšší nabídce

Hlavní město Praha
11. 11. 2022 - 16:11
1 Kč
Prodávající

Popis

Přimu kadeřnice na 14dní v měsíci v době mé nepřítomnosti. Moje představa je 10 000,-/14 dní v měsíci (celodenní) včetně poplatků, internetu, paní na úklid, Spotify hudby, kávy Nespresso a nápojů pro kadeřnice i klienty, pračka se sušičkou, všechno vybavení k dispozici, v případě dvou či více kadeřníků sleva. NESTÍHÁM PŘIJÍMAT NOVÉ KLIENTY! Případně je možno stanovit denní nájem nebo cenu přizpůsobit Vašim možnostem. Nabídněte!

Zrekonstruované stylové kadeřnictví na Praze 9 v sídlišti, kde je velký pohyb lidí, předtím zde byla paní 30let, nyní chodí převážně mladá klientela, práce s přírodní značkou INSIGHT a Sensus, superdomácí atmosféra, 2 kadeř. křesla a 2 mycí boxy, 46m2, lodžie s posezením, velmi příjemné místo, pro člověka, který má rád při práci klidnou atmosféru, přivýdělek- 50% rabat z každého prodaného produktu!- prodejní stojan INSIGHT s plným sortimentem. Dobrá dostupnost MHD, možnost levného stravování v ZŠ naproti.

Je zde pračka se sušičkou, mini lednička, varná konvice, krásné nádobí, Nespresso De´Longhi kávovar i na latté- kapsle Starbucks a nápoje pro klienty, wifi, PC- Google kalendář, Spotify hudba a kvalitní reproduktory, bezpečnostní kamera, paní na úklidy, kadeřnické vozíky, taburety, misky, štětce, kulma Hot tools curl bar. Školení zdarma.

PŘIJĎ NA KÁVU A POPOVÍDÁME! Veronika www.s3h.cz
Instagram veronikamalotinova

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
32377466545512669627
1 Kč
Prodávající

PŘIJMU KADEŘNICE NA ŽL- nejvyšší nabídce

Zavřít Zavřít
Prodávající
Veronika
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!