Kategorie
Home Služby Ostatní služby Prosím o finanční pomoc
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prosím o finanční pomoc

Sokolov
22. 5. 2021 - 06:10
Nejvyšší nabídka
Prodávající

Popis

Jmenuji se Nikola, jsem matka samoživitelka, žiji společně se svým dva a půl ročním synem Oldříškem v pronajatém bytě 1+1 v Sokolově, do tohoto měsíce jsem měla jisté finance každý měsíc na zaplacení nájemného a poplatků, tento měsíc však mi přišla mateřská naposledy, přišel mi dopis od sociálky, že jsme limit už vyčerpali a končí mi tedy mateřská dovolená. Můj syn Oldík je stále přes noc a když jdeme ven v plenkách. Podala jsem přihlášku do školky, ale ještě nebylo výběrové řízení, vzhledem k tomu, že máme pořadové číslo 38, myslím si že syna mi do školky nevezmou. Je strašná doba co se týče práce, nemám hlídání pro dítě,tak nemohu nastoupit na celý den do práce,navíc mám v Česku z minulosti pár dluhů, mám strach, že když nastoupím, ihned mi vše seberou. Mám v plánu si sjednat splátkový kalendář a nějak si dluhy také postupem času splatit, jen nejde vše najednou. Mám strach, že nebudeme mít se synkem střechu nad hlavou, že přijdeme o byt a nebo nedej bože přijdu o svého syna.
Má druhá tísen, která se nám objevila také v tento měsíc, bylo vyúčtování za rok, které nám přišlo s nedoplatkem 5000 kč za teplo. Majitelka trvá na splatnosti do konce července, já ale opravdu netusím kde mám nyní peníze sehnat, nemohu ihned nastoupit na smlouvu, bez smlouvy sem nic nenašla ani nesehnala a navíc nemám kam dát syna na hlídání.
Chci se o syna postarat, ale bohužel tento průšvih co nám vlezl do života a opět se peru se životem, nemohu urychlit ani zlepšit .
Prosím vás tedy o finanční pomoc na nedoplatek který máme a příspěvek na nájemné. Každý jsme jednou dole, jednou nahoře, my jsme nyní na dně a žádáme o pomoc..

Prosím o finanční pomoc

Zavřít Zavřít
Prodávající
Oldies Yung
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!