Home Služby Ostatní služby

Překreslení výkresů, tvorba 2D a 3D dokumentace

Celá ČR
28. 4. 2023 - 23:03 (upraveno)
Dohodou
Prodávající

Popis

Dobrý den, chtěl bych Vám nabídnout převod Vašich výkresů z libovolného formátu, také to může být scan či ručně vytvořená skica, do digitální formy, např. do formátu DWG či DXF podle dohody. Můžu také například v případě rekonstrukce načrtnout skutečný stav a také stávající stav, včetně všech půdorysů, řezů, pohledů a detailů, případně také dokumentací. Překresluji strojírenské výkresy (DXF, DWG) z papírové podoby do digitální. Dělám výkresy v programech AutoCAD a Revit.
Provádím následující úpravy výkresové dokumentace: změny ve výrobní dokumentaci a překreslení z palcových měr do soustavy SI.
Potřebujete překreslit výkresovou dokumentaci a plány z papírové podoby do digitální?
Vyhotovím digitální podklady pro Vaši práci. Překreslování se může dělat z jakéhokoliv skenovaného obrázku (pro mapy) nebo přímé kreslení do programu (pro strojírenské výkresy). Jsem schopen také dlouhodobě se podílet na aktualizaci změn potřebných pro Vaši činnost.
Nabízím překreslení a digitalizaci jakýchkoli výkresů do formátu DWG, DXF a PDF. Dále pak vypracování dílenské a výrobní dokumentace ocelových a zámečnických konstrukcí dle platných norem a předpisů. Zakreslení stávajících pozemních staveb s vypracováním výkresové dokumentace.
Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti architektury a stavebnictví. Jsem Vám k dispozici také o víkendech, pracuji rychle a jsem časové flexibilní. Služby nabízím za atraktivní cenu, neváhejte a požádejte mě o nezávaznou nabídku ceny za služby.
V případě zájmu mě kontaktujte na email etohit@email.cz a určitě se dohodneme.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
2444240544694046318
Dohodou
Prodávající

Překreslení výkresů, tvorba 2D a 3D dokumentace

Zavřít Zavřít
Prodávající
Oleg Alikin
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!