04.04.2021 14:05   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní služby
Cena: Neuvedeno
Popis:

Bojíte se nakažení koronavirem?
Nabízíme účinnou dezinfekci vaší domácnosti či kanceláře ozonem, který zničí nejen vše, co zapříčiňuje různé pachy, jako např. plíseň, kouř apod., ale i viry a bakterie! Nepřežije ani COVID!
Službu nabízíme pouze v rámci jižních Čech.

Dokonalá a neškodná dezinfekce (dezodorizace) bez jakékoli chemie, avšak velmi účinná. Nepřežije nejen žádná bakterie, ale ani jakákoli schovaná havěť!
Ozon účinně likviduje viry, bakterie, plísně, parazity, roztoče a různé alergeny, ale i pach zvířat, zatuchliny, chemické zápachy atd., a to s účinností až 100%!

Likviduje také koronavirus, a to nejen typu COVID-19, ale i SARS!

Cena: 600 Kč / 30 minut. Ve většině případů je na jednu místnost běžné velikosti tento čas plně dostačující. K tomu nabízíme v této koronavirové době dezinfekci ozonem vašeho osobního automobilu zcela ZDARMA!

Dále našim klientům nabízíme ke každé objednávce 400 ml "živé vody" (obohacena molekulárním vodíkem), která dokonale nastartuje váš imunitní systém a zajistí ve vašem organismu ozdravné procesy!
Taktéž zcela zdarma, jako vhodný doplněk k naší činnosti pro podporu vašeho zdraví.

Pro objednávky či více dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo volejte na uvedené tel. číslo.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Karel Schneider
Telefon: 733 608 301

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15868246
Počet zhlédnutí:
51 040x
Zhlédnutí detailu:
60x