02.09.2017 09:09   |  Nabídka / Prodám   |  Opravny
Cena: 900 Kč

Popis: Nabízím opravu vyřazení vypnutí odblokování imobilizéru Renault Škoda Vw Audi Seat a další v regionu Karlovy Vary Sokolov Cheb nebo možno i poslat,zjištění Login-přístupového kódu a následné načtení klíčů-naprogramování nových do systému.Pokud je však původní systém již nefunkční nebo je potřeba vyloučit závadu a auto nestartuje provedeme úplné vyřazení vypnutí imobilizéru u téměř všech značek osobních vozů do 2003 nebo namontujeme emulátor tak ,aby bylo možno vozidlo bezpečně dopravit autorizovanému servisu k opravě.Dále je možné zjištění Login-přístupového kódu nastavení jednotky jako továrně nové přizpůsobení naklonování a úprava softwaru u jednotek motorů tachometrů BSI UCH BSM BODY MODUL do roku 2003 rodin ecu BOSCH MSA EDC15 EDC16 EDC17 SIEMENS PCR a benzínové SIMOS 1,2htp 1,4htp VW AUDI SEAT RENAULT všechny typy SIRIUS 32 SIRIUS 34 SIM 32 EMS 3134 SIRIUS 32N FORD SIM 210 SIM 21 SIM 22 SIM 24 PEUGEOT SAGEM SL96 SAGEM S2000RPM FIAT MAGNETI MARELLI IAW 5NR 59F 5NF 5AF IAW 48P2 IAW 6LP LUCAS DCU3R SUZUKI PEUGEOT CITROEN motorizace TDI,SDI,HDI,DTI,DCI DIESEL u ostatních novější typů jednotek až po dohodě pokud je již vůz vybaven některým typem komunikace sítě CAN není již z pravidla vyřazení možné popř. je nutno použít emulátor immobilizéru a cena je pak z tohoto důvodu vyšší.
Díky 20 leté praxi a špičkovému vybavení nabízím rychlost spolehlivost a kvalitní opravu se zárukou za výhodnou cenu.

V případě zájmu prosím nejdříve proveďte tyto kroky :
1.
Překontrolujte všehny pojistky ve voze popř. připojení konektorů a stav nabití baterie,může to zásadním způsobem pomoci v odstranění závady.Mnoho opravců,kteří si s daným problémem neví rady a nemá vůli či vědomosti v opravě dále pokračovat odkáže zpravidla na závadu jednotky nebo imobilizéru přestože tyto kroky ještě nebyli provedeny.
2. zjistěte originální čísla řídící jednotky a popis toho jak závadě došlo zdali je trvalá či sporadická zda se projevuje za tepla či naopak v nízkých teplotách.
3.
Kontaktujte nás prosím v pracovní dny 8-17h na tel 775176033 popř. email [email protected] trvale.Mimo tuto dobu zvolený profil neumožňuje spojení.
4.Běžná oprava trvá zpravidla 24h některé po dohodě zhruba do 30minut na místě popř. možnost zaslání balíkem do ruky Česká pošta.U běžných oprav vyřizujeme v den doručení
a zasíláme obratem zpět
5
Pokud si nevíte rady s vyndáním jednotky raději kontaktujte odborný servis nebo opravce ve vašem okolí jistě vám vyjde vstříc a vyhnete se trvalému znehodnocení počítače nebo tachometru.Často právě zde vzniká nejvíce nevratných poškození
6.
Pokud je jednotka po cizím zásahu již poškozena provádíme následnou opravu pouze po dohodě a bez záruky nejsme schopni nést důsledky cizí neschopnosti.Časová náročnost oprav takto poškozených jednotek je obrovská a i přes nalezení závady zpravidla končí vzhledem k neodbornému zásahu koupí jiné Ecu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


PAVEL ŠPINAR

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
11433886
Počet zhlédnutí:
55 236x
Zhlédnutí detailu:
4 328x