Kategorie
Home Služby Internetové služby Výstupní kontrola www stránek z pohledu vašich zákazníků

Výstupní kontrola www stránek z pohledu vašich zákazníků

Celá ČR
28. 4. 2021 - 02:53
1 500 Kč
Prodávající

Popis

Chcete, aby se k vám vaši zákazníci vraceli, nebo aby naopak už při první návštěvě webových stránek odcházeli naštvaní, protože je nefunkční něco, co např. omezuje nejen pohyb návštěvníka po webu, ale dokonce mu znemožňuje učinit nějaké rozhodnutí, jako např. to nejdůležitější - objednávku?

Pamatujte, že návštěvník vašich stránek, ani tisíc návštěvníků (tzn. ani super návštěvnost vašeho webu) vám peníze nepřinese. Stane-li se návštěvník potencionálním klientem, máte z větší části vyhráno.

Prvotní kontakt probíhá v naprosté většině případů vždy na základě shlédnutí webových stránek, a to buď rovnou telefonátem, nebo vyplněním a odesláním kontaktního formuláře.

Přesněji řečeno, než se vůbec rozhodne vás potencionální klient kontaktovat se zájmem o vaše služby, shlédne váš web, chvíli se na něm bude "nějak" pohybovat, a následně vás (možná) bude kontaktovat.

Pokud se na vašich stránkách nebude cítit návštěvník dobře, nebo dokonce narazí na nějakou chybu (tím nyní nemyslíme gramatickou), můžete se spolehnout na to, že klikne ve svém prohlížeči na tlačítko Zpět a ve fulltextu vybere vaši konkurenci.

Provádíme důkladnou kontrolu webových stránek, vč. internetových obchodů. Touto kontrolou nemáme na mysli title, description, H1 apod. (můžeme však samozřejmě na přání zkontrolovat taktéž), ale chyby, které vidí resp. zaznamená každý návštěvník vašich stránek a musí se s nimi nějak prát.
Nemusí!

Naše práce je precizní a počítejte s tím, že chyby najdeme. Vždy najdeme chybu, a ve většině případů chyb několik.

Prosíme, kontaktujte nás pouze v případě, že chcete, aby váš web prošel precizní detailista!

V případě zájmu stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám zavoláme.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
38690502729181093727
1 500 Kč
Prodávající

Výstupní kontrola www stránek z pohledu vašich zákazníků

Zavřít Zavřít
Prodávající
Karel Schneider
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!