Kategorie
Home Služby Instalatéři Hledáme instalatéra - topenáře na práci v Německu

Hledáme instalatéra - topenáře na práci v Německu

Mnichov
22. 6. 2022 - 12:39
78 000 Kč
Prodávající

Popis

Jsme generální dodavatel staveb na klíč, působící převážně v Německu.
Hledáme zkušeného instalatéra – topenáře, instalatéra – topenáře s povolením vykonávat řemeslnou živnost v oboru vodoinstalatérství a topenářství a s ochotou pracovat v Bavorsku (Mnichov a okolí).
Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká?
-příprava vybavení a místa montáže
-montážní práce – montáž rozvodů vody, topení, klimatizace, kanalizace
-zhotovování úseků potrubí, jejich rozvětvování a připojování
-práce lisovací technikou za studena
-zhotovení kabelových tras pro elektrikáře
-izolace potrubí a armatur
-čtení projektové dokumentace, stavebních a technických výkresů
-evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-podmínkou: zkušenosti v oboru
-zkušenost se letováním/svářením
-orientace v projektové dokumentaci
-zkušenosti s montáží lisovací technikou za studena
-znalost technologických postupů
- flexibilita
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
- německý jazyk není vyžadován, na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky a rusky
Co vám můžeme nabídnout?
- zajištěné ubytování v místě výkonu práce (Feldkirchen-Westerham)
- zdravotní pojištění u německé a české (popř. slovenské) zdravotní pojišťovny
- v případě nároku asistence při zajištění přídavků na děti (219,00 € / cca 5.640, - Kč měsíčně á dítě)
- garantovaná německá mzda:
Instalatér – topenář: 15,75 € / cca 406,- Kč na hodinu
Instalatér – topenář s povolením vykonávat řemeslnou živnost v oboru vodoinstalatérství a topenářství: až 22,11 € / cca až 569,- Kč na hodinu

Informace o firmě najdete na www.HAUS365.cz; www.HAUS365.eu

Základní údaje

Oblast inzerce
Mnichov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
63092556673772187254
78 000 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Anna Hunalova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!