Kategorie
Home Služby Fotografické služby Rodinné foto/video, realitní foto/videoprezentace

Rodinné foto/video, realitní foto/videoprezentace

Jeviněves
5. 8. 2022 - 10:17
Dohodou
Prodávající

Popis

Chcete zachytit váš významný den? Vytvořit krátké video se vzkazem pro vaše děti až dospějí, nebo sestříhat nejlepší okamžiky z rodinné akce? Vaši narozeninovou oslavu mohu zachytit dronem, natočit kamerou, nafotit nenápadné momentky a následně sestříhat do několikaminutového videa. Vytvořit krátké video z několika romantických fotek, doplnit příjemnou hudbou, vašim hlasem nebo textem?

Máte už své fotografie a jen chcete vytvořit příjemný medailonek? Ani to není problém. Znáte to zdlouhavé ukazování fotografií z dovolené? Dodejte vaše fotky a společně vytvoříme krátké video s použitím vašeho komentáře, přidáním titulků, nebo doplníme jen zvukem šplouchání moře, či příjemnou hudbou. Taková vzpomínka na dovolenou v tu chvíli dostane úplně jiný rozměr. Mám spoustu nápadů a spolu určitě něco vymyslíme.

Další věc na kterou se zaměřuji je kompletní prezentace nemovitostí pro realitní makléře i soukromé osoby. Obsahuje profesionální fotografie, videoprezentaci a orientační půdorys.


Pokud vás moje nabídka oslovila, neváheje mě kontaktovat. Na ceně se vždy domluvíme, záleží na vzdálenosti kam pojedu a celkovém obsahu mé práce pro vás.
Poptávku posílejte na
email: zdenek.jevineves@gmail.com
tel/WhatsApp: 734 672 382

Základní údaje

Oblast inzerce
Jeviněves
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
69650680143085616754
Dohodou
Prodávající

Rodinné foto/video, realitní foto/videoprezentace

Zavřít Zavřít
Prodávající
Zdeněk Suchý
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!