29.09.2020 22:25   |  Poptávka / Koupím   |  Dluhové poradenství
Cena: Neuvedeno
Popis:

Přenechám pohledávku na tyto osoby: Petr Hrabal a paní Anděla Hrabal, cca 25 tis. za nezaplacený nájem a energie; Josef Martínek a Monika Jiránková (Rtyně - Svatoňovice - Trutnov - Mladé Buky), nezaplacený nájem; Martin Worek (Třebovice) nezaplacený nájem; Eva Vejmolová (pobyt Litvínov - Most), nezaplacený nájem a energie.
Dále přenechám pohledávku na Bulhary: Chenev Georgi a Cheneva Yuliyana (mají povolený pracovní pobyt v ČR), pohledávka za nájemné a energie cca 66 tis.Kč. Pohledávku 40 tis. na p. Václava Vágnera (zedník - elektrikář, Hradec Králové); pohledávku cca 70 tis. - p. Dalibor Mucha (Brněnsko.
Dále pohledávku cca 30 tis. Luboš Trojan, za zničený byt a dlužné nájemné (Červený Kostelec).
UPOZORŇUJI případné Pronajímatele, aby si dali na výše zmíněné dlužníky za nájemné pozor a byli ostražití, zejména Eva Vejmolová s dětmi na Mostecku, Luboš Trojan a Valerie Trojanová (Náchodsko), Petr a Anděla Hrabal s dětmi (Ústeckoorlicko), Josef Martínek a Monika Jiránková (Trutnovsko), Eva Švandová se syny (Vysokomýtsko, Horní Jelení). ...Většinou tito osoby zaplatí jen první nájem a posléze už jen lžou že zaslali nájem nebo jen slibují ...také většinou byt nebo domek i zničí/vybydlí a je těžké je pak z pronájmu vyhodit!!!
Dále pozor na Václava Vágnera, který bere zálohy na zdenické práce a pak buď jen slibuje že přijde nebo nebere vubec telefony a při osobním setkání se směje do očí a lže. Všichni výše zmínění mají i více exekucí...

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


ONE Reality, s.r.o.

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
10952490
Počet zhlédnutí:
73 992x
Zhlédnutí detailu:
3 616x