Www internetové stránky, udělám webové stránky

07.07.2016 | Nabídka / Prodám | Webdesign, správa webu

Cena:

700 Kč

Popis:

Nabízím vytvoření webových stránek, cena za jednoduché webové stránky s úvodem o firmě, popis služeb, zboží, které nabízíte, ceník a kontakt na Vás je 700 Kč, složitější webové stránky vychází na 1650 Kč, vše záleží na domluvě, cena je možná rozdělit na splátky, informace na webu si do budoucna můžete aktualizovat sami díky redakčnímu systému a nemusíte platit za správu webu, redakční systém je jednoduchý na ovládání, pokud budete chtít, můžete využít i našeho kurzu jak upravit svoji webovou stránku, cena kurzu k webovým stránkám je 500 Kč, kurz trvá 5 hodin. Samostatný kurz tvorby webové stránky je dvoudenní a stojí 1500 Kč.

Nabízíme i vytvoření eshopu, přijedeme, nafotíme zboží, vytvoříme popisky a ceník a uděláme Vám eshop, cena pro menší eshopy je 3000 Kč. Samozřejmostí je přidání Vašich webových stránek na vyhledávače google a seznam. V případě Vašeho zájmu volejte, pište sms nebo email, kdykoli, určitě se domluvíme.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Středočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12097804

Počet zhlédnutí:

7 972x

Zhlédnutí detailu:

465x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 429 inzerátů