Nabídka spolupráce pro stavební firmy

Cena:

neuvedeno

Popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby, které Vám přivedou nové zákazníky. Již 11 let s námi spolupracují 2 stavební firmy a několik různých řemeslníků (podnikatelů), kterým naše služby zajišťují stabilní přísun klientů. Jedná se o zcela nové klienty, kteří Vás dosud nekontaktovali, i když Vaše služby potřebují, a to z důvodu nedostatku finančních prostředků.

Těmto zájemcům zajistíme potřebné finanční prostředky na (nejen) rekonstrukci jejich nemovitosti. Pokud se někteří z těchto klientů bojí dalšího "finančního zatížení" jejich rodinného rozpočtu, např. mají-li již jiné půjčky, které pro ně nejsou výhodné, vyplatíme je! Poskytujeme až 50 % hodnoty nemovitosti.

Tuto výhodnou nabídku si můžete, jako další doplňkovou službu pro Vaše zákazníky, umístit na Vaše webové stránky, a to s lákavou informací, že je tato služba pro Vaše klienty ze strany Vaší firmy zcela zdarma! My Vám následně za každého doporučeného klienta vyplatíme provizi de facto pouze za tip. Odměnu za tip Vám z celkové výše vyplaceného úvěru vyplatíme za každého Vašeho zákazníka, který nám bude doporučen Vaší společností, a to bez ohledu na to, jakou část peněz na co využije.

Námi nabízená neúčelová americká hypotéka je poskytována bez nahlížení do registrů a bez placení jakýchkoli poplatků. Je tedy ideální mj. i pro zájemce, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu žádat o úvěr v bance, nechtějí platit odhad nemovitosti předem, atd.

Vaše firma tak získá mnohem více klientů, vč. těch, kteří nyní nemají na rekonstrukci dostatek finančních prostředků.

Více informací najdete na našich stránkách:

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12212835

Počet zhlédnutí:

123 515x

Zhlédnutí detailu:

1 049x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 979 inzerátů