Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Rekonstrukce domů a bytů vč. financování

Cena:

neuvedeno

Popis:

Stavby a rekonstrukce nemovitostí na klíč, a to včetně financování! Potřebujete zrekonstruovat váš dům či byt a nemáte dostatek peněz? Zkoušeli jste podat žádost o americkou hypotéku v bance, ale úvěr vám byl zamítnut? Máte již nějaké jiné půjčky a další úvěr by byl pro vás už finanční zátěží, ale rekonstrukce nemovitosti je už nutná?

Ve spolupráci s naším finančním partnerem vám zdarma zajistíme neúčelový nebankovní úvěr bez náhledu do bankovního registru a bez dokládání potvrzení o příjmu či daňového přiznání! Z tohoto úvěru můžete zcela doplatit všechny stávající půjčky a částku navíc můžete použít na rekonstrukci, vybavení domácnosti, apod.

Můžete tak zvládnout vše, a ještě s fantastickým úrokem od 6,9% p.a. a dobou splatnosti od 1 roku až 20 let s možností předčasného splacení.

Na uvedené stránce najdete odkaz na stránky našeho finančního partnera, kde doporučujeme vyplnit on-line žádost, na základě které vám sami zavolají.

Hned, jak budete mít peníze, obraťte se pak již s důvěrou na nás. Váš dům či byt zvelebíme dle vašich představ a přání!

Oblast inzerce:

Středočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11750986

Počet zhlédnutí:

52 800x

Zhlédnutí detailu:

606x

Podobné inzeráty jako Rekonstrukce domů a bytů vč. financování

Kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader

Náhled č. 1 k inzerátu Kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader

---

Praha

08.12.2015

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 797 inzerátů