Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Zkonsolidujeme zdarma Vaše půjčky!

Cena:

neuvedeno

Popis:

Potřebujete zkonsolidovat všechny své půjčky, ale banka Vám nepůjčí?

Nabízíme bezúčelový nebankovní úvěr bez nahlížení do registrů a bez placení odhadu nemovitosti předem! To znamená, že nám nevadí negativní záznam v bankovním registru či registru Solus. Na rozdíl od bank u nás nedokládáte ani DP. Stačí, když nám prostě jen sdělíte jeho výši.

Úvěr je neúčelový, tzn., že peníze můžete použít na cokoli potřebujete, aniž byste nám dokládali jakékoli faktury, např. za nákup materiálu na rekonstrukci nemovitosti. Můžete si taktéž doplatit všechny nevýhodné nebankovní půjčky, kreditní karty, apod.

Máte nemovitost zatíženou úvěrem s vysokým úrokem a krátkou dobou splatnosti? Zjistili jste, že Váš věřitel není seriózní? Bojíte se, že Vás při první opožděné splátce připraví o nemovitost? Na nic nečekejte a obraťte se s důvěrou na nás. Naše americká hypotéka má několik výhod, které Vám konkurence nenabídne:

1) U nás nebudete podepisovat žádný nebezpečný tiskopis, jako např.: Rozhodčí doložka, Notářský zápis, Směnka, atd.!

2) Smlouvu o úvěru Vám pošleme předem, abyste si ji mohli v klidu domova přečíst, popř. zkonzultovat s Vaším právním zástupcem!

3) Nikdy po Vás nebudeme požadovat, abyste doložili, na co byly peníze z úvěru použity!

4) Veškerá práce ze strany naší společnosti je absolutně a navždy zdarma!

Máte-li o náš produkt KONSOLIDACE PŮJČEK ZDARMA vážný zájem, doporučujeme navštívit naše webové stránky (viz odkaz níže pod nabídkou), kde jistě najdete odpovědi na všechny Vaše otázky.

A pokud ne, zavolejte nám, nebo rovnou vyplňte nezávaznou online žádost o půjčku a my Vám zavoláme!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9807187

Počet zhlédnutí:

3 071 300x

Zhlédnutí detailu:

5 857x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 585 inzerátů