Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Neúčelová hypotéka bez registrů

Cena:

neuvedeno

Popis:

Koupili jste dům a nezbylo Vám na vybavení? Potřebujete peníze na rekonstrukci a banka Vám nepůjčí? Nabízíme Vám americkou hypotéku bez náhledu do bankovního registru a nutnosti placení odhadu nemovitosti předem! Nemusíte nám dokládat, na co peníze použijete. Úroková sazba shodná s americkou hypotékou bankovní, doba splatnosti taktéž stejná, jako v bance. Kompletní vyřízení od podání žádosti až po vyplacení půjčky ZDARMA!

Příklad využití naší nebankovní hypotéky:

- rekonstrukce nemovitosti

- refinancování hypotéky

- konsolidace půjček

- vyplacení zástav

Nabízíme půjčky bez registru, to znamená, že u nás není zápis v bankovním registru překážkou pro poskytnutí americké hypotéky. Tato půjčka bez registru je určena pro všechny, ke komu se banky obrátily zády!

Americká hypotéka je úvěr neúčelový, peníze můžete tedy využít na cokoli z výše uvedených příkladů. Můžete samozřejmě i kombinovat. Část peněz můžete využít na rekonstrukci Vaší nemovitosti, část na doplacení nevýhodné zástavy, a zbývající finanční prostředky můžete použít např. na sloučení půjček, abyste měli úvěr pouze jeden. Je to jen na Vás!

Více informací najdete na níže uvedených webových stránkách.

Pomáháme Vám již 23 let!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9594512

Počet zhlédnutí:

3 693 139x

Zhlédnutí detailu:

51 459x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 585 inzerátů