Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Neúčelová hypotéka bez registrů a poplatků

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nabízíme neúčelové americké hypotéky, určené pro žadatele, kteří ví, že nemohou žádat o půjčku v bance. Měli jste v minulosti problém se splácením nějaké půjčky? Máte ověřeno, že údaj o této skutečnosti vložila banka do bankovního registru? Nemůžete doložit dostatečně vysoké DP, jaké banky vyžadují?

Pak právě pro Vás je určena nebankovní americká hypotéka, u které do bankovního registru nenahlížíme, a taktéž na rozdíl od bank nepožadujeme doložení DP.

Tato půjčka je neúčelová, je tedy jen na Vás, na co peníze použijete. Můžete si doplatit všechny zbytečně drahé nebankovní půjčky, předražený leasing či nedoplatitelné kreditní karty.

Pokud máte na Vaší nemovitosti úvěr, který je pro Vás nevýhodný, vyplatíme ho za Vás a zbývající část půjčky převedeme na Váš bankovní účet.

Poplatky předem nevedeme! A pokud by se nám náhodou nepodařilo pro Vás půjčku úspěšně zajistit, nebudete nám platit ani korunu!

Více informací najdete na uvedených internetových stránkách, kde můžete ihned vyplnit jednoduchou nezávaznou žádost, na základě které Vás budeme sami kontaktovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9263994

Počet zhlédnutí:

144 572x

Zhlédnutí detailu:

2 118x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 578 inzerátů