Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

500.000 Kč za 5.025 Kč !

Cena:

neuvedeno

Popis:

AKCE! Nabízíme nebankovní úvěry za bankovní úrok!

Srazili jsme úrok na kolena!

Všem žadatelům o půjčku, kteří zažádají o úvěr max. do 31.5.2014, zajistíme nebankovní úvěr s úrokem stejným, jaký mají banky u produktu Americká hypotéka!

Tento produkt nemá v ČR konkurenci! Garantujeme nejnižší úrok v ČR!

Tato nebankovní půjčka je ideální pro všechny klienty, kterým banka nepůjčí!

Máte negativní záznam v bankovním registru (BRKI), nebankovním registru (NRKI), nebo registru Solus? Nemůžete či nechcete dokládat Vaše příjmy, daňové přiznání? Chce po Vás peníze Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení nebo Zdravotní pojišťovna? Nemůžete tudíž doložit tzv. bezdlužnost?

U tohoto typu nebankovní hypotéky nenahlížíme do žádných registrů, nepožadujeme doložení příjmů, ani bezdlužnost vůči státu!

Máte na Vaší nemovitosti nevýhodný úvěr s vysokým úrokem a krátkou dobou splatnosti? Brali jste si tento úvěr v nouzi a chtěli byste se ho zbavit? Stávající úvěr za Vás vyplatíme a zbývající část ze schválené půjčky převedeme na Váš bankovní účet.

Neprovolávejte si peníze! Vyplňte online žádost o úvěr na našich webových stránkách, kde najdete i podrobnější informace jednotlivých typů úvěrů, které naše společnost nabízí. Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle na naše náklady.

Naši klienti neplatí žádné poplatky předem!

Některé nebankovní půjčky zajišťujeme našim klientům zcela zdarma!

Vaše sny a plány Vám pomáháme plnit již od roku 1992!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

6129748

Počet zhlédnutí:

3 420 050x

Zhlédnutí detailu:

13 124x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 797 inzerátů