600.000 Kč bez ručení s úrokem od 5,9 % !

Cena:

neuvedeno

Popis:

Načerpali jste postupně více půjček, než jste schopni finančně zvládnout? Dostali jste se do fáze, kdy vytloukáte klín klínem - úvěr úvěrem? Potřebujete částku v řádech stovek tisíc, abyste konečně vše doplatili a měli pouze jednu jedinou splátku?

Ve spolupráci s jedním z našich investorů jsme spustili novinku, která nemá v ČR konkurenci!! Nebankovní konsolidace půjček pro zájemce, kteří v bankách neprojdou, a to až do výše 600.000 Kč bez nutnosti ručení nemovitostí!!!

Bezkonkurenční je i roční úroková sazba, která startuje již od 5,9 % p.a.! Dobu splatnosti je možné natáhnout až na 10 let, aby byla splátka co nejnižší. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí, a to zdarma!

Jedinou podmínkou je doložení příjmu! (DP nebudeme posuzovat dle vypočítaného měsíčního příjmu, ale lépe pro klienta - dle obratu).

Pokud máte o tuto nebankovní konsolidaci půjček zájem, plně postačí vyplnit velmi jednoduchou on-line žádost na našich webových stránkách (viz aktivní odkaz níže pod inzerátem), která je pro vás zcela nezávazná.

ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ POPLATKY!

KOMPLETNÍ ZAJIŠTĚNÍ TÉTO NEBANKOVNÍ PŮJČKY JE PRO VŠECHNY NAŠE KLIENTY NAPROSTO ZDARMA!!!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13069377

Počet zhlédnutí:

104 752x

Zhlédnutí detailu:

1 101x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 015 inzerátů