600.000 Kč bez ručení s úrokem od 5,9 % !

Cena:

neuvedeno

Popis:

Načerpali jste postupně více půjček, než jste schopni finančně zvládnout? Dostali jste se do fáze, kdy vytloukáte klín klínem - úvěr úvěrem? Potřebujete částku v řádech stovek tisíc, abyste konečně vše doplatili a měli pouze jednu jedinou splátku?

V průběhu července budeme spouštět novinku, která nebude mít v ČR konkurenci!! Nebankovní konsolidace půjček pro zájemce, kteří v bankách neprojdou, a to až do výše 600.000 Kč bez nutnosti ručení nemovitostí!!!

Bezkonkurenční bude i roční úroková sazba, která se bude pohybovat již od 5,9 % p.a., dobu splatnosti bude možné natáhnout až na 10 let, aby byla splátka co nejnižší. Možnost předčasného splacení bude samozřejmostí.

Jedinou podmínkou bude doložení příjmu! (DP nebudeme posuzovat dle vypočítaného měsíčního příjmu, ale lépe pro klienta - dle obratu).

Pokud máte o tuto nebankovní konsolidaci půjček zájem, zašlete pouze email na uvery@nebankovni.cz, do kterého napište: Vaše jméno + příjmení, telefonní číslo a částku, o jakou budete na sloučení půjček žádat. Jakmile bude tento typ úvěru spuštěn, budeme vás sami telefonicky kontaktovat na naše náklady.

Inzerent:Americké hypotéky
Telefon:777 774 200
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13069377

Počet zhlédnutí:

102 527x

Zhlédnutí detailu:

832x

Galerie TOP inzerátů - Elektrokola

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 006 444 inzerátů