NOVÁ AUTA SI JIŽ NEKUPUJI, JEN SI JEZDÍM !!

Cena:

neuvedeno

Popis:

Výjímečnost způsobu, jak se stát uživateli nového a vámi vybraného vozu pouze za jednorázový náklad,který spočívá ve sdílení nákladů za pronájem vozů všemi členy komunity. Cílem je umožnit každému členu mít v užívání nové auto německých značek podle svého výběru pouze za jednorázový registrační poplatek, a tím zvýšit povědomí o značce na trhu a rozšířit komunitu po celé Evropě a dále do světa.

Německá firma uplatňuje princip Shareconomy:

Za jednorázový vstupní poplatek od 547 Euro dostanete dle svého výběru do pronájmu na 2 roky zcela nové auto a poté ho již bez poplatku vyměníte za další auto vyšší třídy. Ekonomická udržitelnost systému je prokazatelná již více než 24 měsíců !!

Je zde také možnost velmi lukrativního přivýdělku jako náš obchodní partner nejen pro ČR a SR, ale i pro další země Evropy. Máte tam známé nebo příbuzné?

Splnil se můj veliký sen a budu mít nádherné nové auto za minimální investici. DNES UŽ SI AUTO NEKUPUJI ALE UŽÍVÁM.

Když chcete vědět jak, tak napište - zavolejte.

www.noveautokazde2roky: Ivan Kappel 603357092

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10405659

Počet zhlédnutí:

129 648x

Zhlédnutí detailu:

10 927x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 015 inzerátů