Home Služby Hlídání dětí Hledáme do naši rodiny "au-pair mom" hospodyni

Hledáme do naši rodiny "au-pair mom" hospodyni

Hlavní město Praha
1. 6. 2017 - 10:13

Popis

Hledáme do naši rodiny "au-pair mom"

Hledáme spolehlivou a pracovitou slečnu, paní do naši domácnosti (preferujeme nekuřačky)
Pracovní náplň: vstávání s dětmi, příprava snídaně, odvoz dětí do školy, zajištění úklidu, příprava večeře, vyzvedávání dětí ze školy, doprovod dětí na kroužky.
Nabízíme: samostatné ubytování v bytě 2kk, účast na programu rodiny a odpovídající platové hodnocení.
Požadujeme:
zkušenosti s hlídáním dětí
studium nebo vzdělání ideálně v oboru zdravotnictví či pedagogiky nebo vzdělání humanitního směru
trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, vztah k dětem, kreativní přístup a ochotu cestovat
řidičský průkaz skupiny B
věk min 20 let
Bližší informace – motivační dopis a životopis na e-mail: bubacik@seznam.cz

Možná práce pro partneři ve společné domácnosti. Partner by se mohl starat o drobnou údržbu domu, auta, osobní řidič.
Požadavky: bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování
ŘP skupiny "B" - aktivní řidič
(výhodou zkušenosti s přepravou osob)
minimální věk 20 let

Zavřít Zavřít
Kupující
Aneta Balcarova
Vaše e-mailová adresa