Home Služby Hlídání dětí Tereza Ráliš

Tereza Ráliš

Hlavní město Praha
27. 3. 2019 - 11:17
100 Kč

Hledáme aktivní, moderní a upravené babičky, které dovedou být kreativní a to pro službu ""hlídání dětí"" nejen v domácnostech klientů.

Náplň práce:
- hlídání dětí předškolního i školního věku
- doprovody k lékaři,na kroužky,vyzvedávání dětí ze školky,atd...
- při hlídání zajistit bezpečnost a ochranu zdraví dětí
- kreativní vyplnění volného času dítěte (čtení,hry,vycházky do přírody,malování,zpěv...)

Požadavky:
- zásadní je mít ráda děti,věnovat se svěřenému dítěti a pečovat o něj jako by bylo vaše vlastní,tedy s láskou
- být aktivní babičkou
- bezúhonnost
- upravenost, příjemný vzhled
- zkušenosti s hlídáním a výchovou dětí (vlastní děti nebo profesní jako je škola, školka)
- časová flexibilita,dochvilnost,spolehlivost
Nabídka
- férové jednání
- práce s dětmi
- hodinová mzda 100 ,-Kč

Pokud splňujete požadavky, chcete respektovat firemní kodex, dozvědět se časově přizpůsobit, zašlete prosím emailem stručný životopis.

Zavřít Zavřít
Kupující
Tereza Urbánková
Vaše e-mailová adresa